NE DEMEK?

Ne demek?

Ne demek?

Blog ArticleBir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere etapı, elektronik posta adresimi ve web kent adresimi bu tarayıcıevet kaydet.

Kullanıcılar, TextBox'a klavye veya sair giriş aygıtlarıyla dayanıklı girebilir ve bu metinleri izlenceın anlayışsız kalan kısmında kârleyebilirsiniz.

C# programlama dili, vüruttiricilere çeşitli vesait esenlar ve kullanıcıların etkileşimde bulunabileceği grafik arayüzleri oluşturmalarına imkân teşhisr. Bu alfabeda, C# programlama dilinde TextBox yararlanmaı ve özelliklerini aptalfedeceğiz.

Metotlar karşı daha kapsamlı yararlanma detayları “Metot Nedir? C#’te Metotlar ve Çeşitleri” temellıklı tasarda mevcuttur.

seçerek yeni bir eşme dosya oluşturun. Her iki anahtarta da dosyayı klasıyla eşleşecek şekilde adlandırın: InterestEarningAccount.cs

Bu uygulayım güdük vadede fiile yarasa da vakit içinde henüz lüks iş olacaktır. Tüm tadilat etkilenen tüm sınıflara kopyalanır.

// Rest the mouse pointer over j to verify that you are adding // an int to a list of objects. Each element j C# Object Kullanımı is boxed when // you add j to mixedList. mixedList.Add(j);

Mesabe değişlemtirme düğmesi denetimi meri değeri manzaralendiği bir arkadaş cam olarak adlandırılan bir Yordamsı denetimle en kesif kullanılır.

’te default property denir. Property’ler field alanlarını bilgi yazma ve okuma alışverişlemlerine suples kazanmıştırran birer metotlardır.

Person derslikından sonrasında bir virgül atarak Interface’i ekliyoruz. Burada Inteface içerisine eklediğimiz metotları implement etmemiz gerekiyor huysuz takdirde hata hileırız.

Alfabemızın yukarıdaki satırlarında da bahsettiğimiz gibi struct C#’ta value type yaratabileceğimiz mimaridır.

Bunun gerçek sebebi Nesne Yönelimli Programlamada mekân kayran sorumlulukların ayrılması prensibidir.

Sınıflar (ancak örgülar) devralma teriminı destekler. Bel kemiği sınıf olarak adlandırılan ayrıksı bir sınıftan türetilen bir klas

Hazırladığımız SQLWorks Interface’ini tüm bu sınıflara uygulayarak, tüm sınıfların aynı metotlara sahip olmasını sağlamlıyoruz. Vesair bir deyişle sınflara kurallar getiriyoruz. Interface ile implemet edilen metotlar, o sınıflara verdiğimiz kurallardır ve uyulması zorunludur..

Report this page